Fast Track & Lounge
Imam Khomeini airport Lounne & Fast track

Fast Track & Lounge

فست ترک و لانج فرودگاه امام خمینی

در کنار سرویس CIP در فرودگاه امام، سرویس دیگری تحت عنوان فست ترک وجود دارد که این سرویس نیز به مسافرین خدمات ویژه با مقداری تفاوت از CIP ارائه می دهد. فست ترک و لانج فرودگاه امام در ترمینال اصلی واقع شده است و به مسافرین ورودی و خروجی سرویس های خوب و جذابی ارائه می دهد. Fast Track یا Meet & Assist در همه ی فرودگاه های بین المللی سرویسی شناخته شده برای مسافرین است. در هر فرودگاه این سرویس قوانین و مقررات و شرایط خاص خود را دارد.

برای مثال در اکثر فرودگاه ها مسافرین First  و Business class  می توانند بدون پرداخت هزینه از سرویس فست ترک استفاده کنند. یا بر اساس عضویت کارت ایرلاین می توانند از سرویس Fast Track استفاده کنند. تعدادی از مسافران علاوه بر خدمات مسافری به سرویس های جانبی نظیر ویلچر یا خدمات ویژه ، سرویس ویزا (مسافران غیرایرانی) و خدمات حیوان خانگی نیاز دارند. که هرکدام هزینه ی مجزایی را شامل می شود. لذا برای رزرو این خدمات به صورت آنلاین و یا آفلاین درخواست خدمات جانبی را ثبت نمایید. 

سرویس لانج اختصاصی در پروازهای ورودی امکان رزرو ندارد. مسافر فقط در پروازهای خروجی می تواند لانج را همراه فست ترک رزرو کند. از این رو در بخش رزرو خدمات به این مهم توجه کنید. این سرویس هزینه ی کمتری به نسبت خدمات سی ای پی دارد. 

نکته 1: خدمات به صورت مجزا (فقط Fast Track) نیز قابل استفاده و رزرو است.
نکته 2 : سرویس فست ترک و لانج فرودگاه امام فاقد خودرو در باند فرودگاه می باشد. لانج اختصاصی بعد از قسمت بازرسی گذرنامه واقع شده است.
نکته 3: امکان رزرو ترنسفر فرودگاهی در کنار این خدمات وجود دارد. 

Facilities

امکانات و سرویسها

گذرنامه اختصاصی

همراهی مهماندار

اختصاص صندلی مناسب

کمک در حمل چمدان

لانج اختصاصی مشرف به باند

اتاق سیگار

اینترنت پرسرعت

اتاق جلسه

بیزینس سنتر

سوئیت اقامتی

More Information

بیشتر بدانید

درباره خدمات Fast Track & Lounge بیشتر بدانید

سرویس فست ترک در پروازهای ورودی شامل چه خدماتی است؟ 

این سرویس برای پروازهای به مقصد تهران (ورود به تهران) ارائه می شود. پرسنل فست ترک در زمان و تاریخ ورود پرواز در وردی درب سالن با بورد اسامی منتظر مسافر هستند و با معرفی مسافر همراه ایشان تا قسمت گذرنامه همراهی می شوند و از قسمت گذرنامه اختصاصی و خارج از صف عبور و به بخش دریافت بار مراجعه می کنند و پرسنل Fast Track به مسافر در دریافت چمدان کمک می کنند و تا درب خروجی و تحویل مسافر به راننده یا استفبال کنند همراه مسافر هستند. لازم به ذکر است در این سرویس، خدمات پذیرایی وجود ندارد. و سرعت عمل در ورود مزیت مهم این سرویس هست.

خدمات فست ترک در پروازهای خروجی شامل چه مواردی است؟

مسافری که در پرواز خروجی از ایران فست ترک رزرو کرده است با مراجعه به سالن خروجی درب اول کانتر فست ترک خدمات رزرو شده را استفاده می کند. در زمانهای شلوغ خصوصا ایام تعطیلات تابستانی و تعطیلات نوروز این سرویس بهترین راه برای فرار از شلوغی های سالن است. بعد از رزرو خدمات و مراجعه به میز فست ترک مهماندار به مسافر در عبور از بخش اختصاصی بازرسی خارج از صف کمک می کند و همراه مسافر تا کانتر پرواز و تحویل چمدان و دریافت کارت پرواز و تگ بار کمک می کند و سپس مسافر از قسمت گذرنامه ویژه مسافران فست ترک عبور می کند و وارد بخش ترانزیت می شود. 

خدمات فست ترک و لانج شامل چه سرویس می شود؟

این سرویس در پروازهای خروجی (از مبدا تهران) به مسافران ارائه می شود و مسافر با مراجعه به سالن اصلی فرودگاه امام درب اول به کانتر مربوطه مراجعه می کند و واچر واران را به پذیرشگر تحویل می دهد و پرسنل به مسافر در حمل چمدان و عبور از بازرسی اختصاصی خارج از صف کمک می کنند سپس مسافر در بخش کانتر دریافت کارت پرواز با همراهی مهماندار چمدان خود را تحویل و کارت پرواز را دریافت می کند بعد از دریافت کارت پرواز مسافر به بخش گذرنامه ویژه ی مسافران فست ترک مراجعه می کند و خارج از صف و شلوغی فرودگاه از این بخش عبور می کند و مهماندار مسافر را بعد از گذرنامه به قسمت لانج ویژه راهنمایی می کند و تا زمان پرواز در لانج مخصوص استراحت می کند و از بوفه ی انواع نوشیدنی و غذا استفاده می کند همچنین بخش نشریات، بیزینس سنتر و اتاق سیگار هم در این قسمت فرودگاه وجود دارد که مسافر می تواند از آنها استفاده کند. و در زمان اعلام سوار شدن به هواپیما با سایر مسافرین از گیت بازرسی عمومی عبور و سوار هواپیما می شود.

Fast Tack Prices

قیمت خدمات

آخرین به روز رسانی نرخ خدمات - دی 1400
ردیف شرح مبلغ (ریال) توضیحات
۱ فست ترک پرواز خروجی ۴٫۲۵۱٫۰۰۰ بزرگسال
۲ فست ترک پرواز خروجی ۲٫۷۲۵٫۰۰۰ کودک (نوزاد رایگان)
۳ فست ترک و لانج پرواز خروجی ۷٫۵۲۱٫۰۰۰ بزرگسال
۴ فست ترک و لانج پرواز خروجی ۴٫۳۶۰٫۰۰۰ کودک (نوزاد رایگان)
۵ خدمات ویژه - ویلچر ۱٫۵۲۶٫۰۰۰ با رزرو قبلی
۶ حیوان خانگی ۴٫۲۵۱٫۰۰۰ به ازای هر حیوان
۷ ترانسفر فرودگاهی کمری ۴٫۸۰۰٫۰۰۰ محدوده شهر تهران
۸ ترانسفر فرودگاهی ون ۵٫۹۰۰٫۰۰۰ محدوده شهر تهران
۹ ترانسفر فرودگاهی Rav4 ۵٫۸۰۰٫۰۰۰ محدوده شهر تهران
۱۰ قوانین کنسلی کنسلی و تغییر تاریخ تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز، بدون جریمه و پس از آن شامل ۲۰ درصد جریمه می باشد٫
ّFAQ

سوالات شما

۱. زمان ورود به فرودگاه در پروازهای خروجی به کجا مراجعه کنیم؟

مسافر جلوی درب اول سالن خروجی پیاده شود و بعد از ورود به داخل ترمینال کانتری با عنوان فست ترک و لانج که در کنار آن یک دستگاه ایکس ری چمدان قرار دارد خود را معرفی کند تا پروسه پذیرش شروع شود. 

۲. آیا کسی در حمل چمدانها به مسافر کمک می کند؟

بله به محض پذیرش همکاران بخش عملیات به مسافر در حمل چمدان کمک می کنند و در پروسه ی تحویل چمدان به بخش بار و دریافت کارت پرواز مسافر را همراهی و مساعدت می کنند. 

۳. شرایط کنسلی و تغییر رزرو

کنسلی درخواست رزرو یا تغییر تاریخ پرواز تا ۲۴ ساعت قبل از پرواز، بدون جریمه و پس از آن شامل ۲۰ درصد جریمه می شود. لطفا در رزرو خود دقت نمایید. 

۴. برای رزرو چه اطلاعاتی نیاز است؟

اطلاعات کامل مربوط به پرواز شامل شماره پرواز، تاریخ، روز، ساعت پرواز و اسامی کامل نفرات به همراه شماره ملی و شماره پاسپورت برای رزرو خدمات ضروری است.

Suggestion Services

سرویس های پیشنهادی

سرویس های ویژه ی واران
CIP فرودگاه امام خمینی شروع قیمت از ۱۴,۵۰۰,۰۰۰ ریال ادامه مطلب و خرید
CIP فرودگاه مشهد شروع قیمت از ۴,۸۹۴,۱۰۰ ریال ادامه مطلب
CIP فرودگاه مهرآباد شروع قیمت از ۲,۵۰۰,۰۰۰ ریال ادامه مطلب و خرید
CIP فرودگاه کیش شروع قیمت از ۳,۸۹۱,۳۰۰ ریال ادامه مطلب